top of page

.פרויקטים

מה שאני הכי אוהבת בקהילה זה שאנחנו יכולים למצוא בה ביטוי לרצונות שלנו, לדברים שאנחנו רוצים לעשות, לדברים שחשובים לנו ואנו רואים בהם ערך.

פתאום אפשר לתרגם את זה לעשייה.

סליחה על השאלה אשקלון

התכנית האהובה והערכית של כאן 11 - רק במציאות. בערבי "סליחה על השאלה" בנושאים מגוונים, הרכבנו פאנל משתתפים.ות מגוון והכנו שאלות מראש, שאלות שלא נהוג לשאול ועליהם היינו רוצים לקבל תשובה. קיימנו ערבים בנושאי גזענות, פמיניזם וגאווה.

הרצאה על הבר.jpg

קבלות שבת- "טוב שבאת" נתניה

רצינו ליצור מפגש משמעותי בין תושבים בנתניה סביב התרבות המשותפת שלנו, אמנות ותוכן חברתי. הבנו שקבלת השבת טומנת בחובה את כל אלו.
בנינו מסורת של קבלות שבת צעירות ואלטרנטיביות, אשר כללו מעגלי שיח, הופעה של אמנים מוכרים וקריאת שיר ביחד לכבוד השבת שבאה.

זה נהיה למסורת קבועה, אנשים צמאים למפגש, לאמנות לתרבות - והצלחנו לייצר לכך פלטפורמה מתאימה.

קבלו הצצה לאירועים ולקהילה

תמונה למיתוג 5.jpg

"השיתופית"- מחסן שיתופי כרמיאל

בשנה האחרונה הקמנו ואנו מפעילים מחסן שיתופי המשרת את כלל תושבי העיר. במחסן יש כלי עבודה, גינון ומוצרים נוספים להם זקוקים אנשים ביומיום אך לא תמיד מצויים בכל בית. המחסן מביא לידי ביטוי את ערכי הקהילתיות לעזרה הדדית וסולידריות קהילתית.

השיתופית 2.jpg

מתחברים בנגב

רמת נגב וביר הדאג'

במטרה לבנות היכרות וחיבורים בין צעירי רמת נגב וצעירי ביר הדאג' אנו מקיימים יוזמות של חיבורים ומפגשים. קיימנו מפגשי נשים, מפגשי "לילות רמדאן" ופרויקט אירוח בתקופת המונדיאל. המפגשים מרחיבים ומעמיקים את מעגלי הקשרים ביננו תוך חוויה, שיחה והיכרות.

רמת נגב מונדיאל.jpeg

השכונדיאל

תל אביב

לכדורגל בדרום תל אביב משמעות עמוקה יותר מאשר עוד משחק ספורטיבי, יזמנו וארגנו את השכונדיאל והשכונדיאלה, טורנירי כדורגל קהילתיים בין הצעירים והצעירות בשכונות דרום העיר. הייתה חוויה מחשמלת, מחברת ומהנה לכולם ואנו רואים בכך התחלה של מסורת

שכונדיאל 3.jpg

פאב התחנה

לוד

כקהילה הבנו שהצורך המשותף שלנו ושל צעירים רבים בעיר, הוא למקומות בילוי בעיר. הקמנו פאב קהילתי בשיתוף מרכז הצעירים והעירייה, המקום היה פתוח בכל יום חמישי והקיימנו אירועים מכל הסוגים.

המקום הפך למוקד בילוי מרכזי בעיר ולמבקרים גם מחוץ לעיר, וגרם לפתיחתם של עוד עסקי בילוי.

תמונה למיתוג 7.jpg

ערכות מהקהילה באהבה-אופקים

בין אם אתם זוג, משפחה או כמה חבר'ה הקורונה הביאה איתה הזדמנות  להתכנס פנימה ולהקדיש יותר זמן למערכות היחסים החשובות שלנו. בחרנו עבורכם משחק שמתאים לכל הגילאים ולכל ההרכבים – שהוא כל כולו תרומה לעמותת "צעדים קטנים" הפועלת למען ילדים עם מחלות ניוון שרירים – ככה שלא רק אנחנו נהנים 
ובירה כי איך
אפשר זמן איכות בלי :)

ערכות קהילה תפדאל.jpg

סיורי סליחות

בת ים

יזמנו את הסיורים כדי להאיר את השכונה בצבעים ססגוניים ולהעצים את העושר העדתי-תרבותי שבה, תוך חיבור לשורשי השכונה והקהילה שלנו. הסיור עובר בין פינות הקסם של השכונה, בתי הכנסת של העדות השונות, בתי ותיקי השכונה, הסמטאות ובעיקר דרך הסיפורים שהשכונה אוצרת בתוכה כך שנוצרת חוויה אותנטית, מרגשת ומעצימה.

סיור סליחות עמידר.jpg

חג האורות

معا יחד ירושלים

האירוע הגדול בשנה הוא חג האורות שבו אנו חוגגים יחד את חג חנוכה, חג המולד והולדת הנביא מוחמד.

הטקס המשמעותי הוא המקהלה- ילדי וילדות הקהילה שרים יחד ב 3 שפות שירי חג המולד, חנוכה ושיר שקשור לחג המוסלמי.

בסוף המבוגרים מצטרפים וכולם שרים יחד את השיר  "imagine"  לג'ון לינון שמדבר על עולם של שלום ואחווה 

חג האורות.jpeg
bottom of page