top of page

.הקהילות

מהי הקהילה הזו בשבילי? זו משפחה.

הסולידריות שיש בה, ההדדיות, המפגשים, הבדיחות הפנימיות.

אנחנו יוצרים משהו שכולנו מאמינים בו ורוצים להיות חלק ממנו.

וכשאתה רוצה להיות חלק ממשהו אתה בקלות הופך להיות קהילה.

אשקלון.jpg

קהילת אג'נדה אשקלון

הקמנו את הקהילה בשנת 2016 מתוך מטרה להביא לעיר אשקלון תרבות בילוי אלטרנטיבית, תרבות של סיוע לאחר ומעורבות חברתית בקהילה. אנחנו מאפשרים ומעודדים צעירים ליזום פרויקטים ואירועים אשר מקדמים ערכים קהילתיים וחברתיים תוך מתן דגש על העצמה והגשמת חלומות.

קבלת שבת.jpg

צעירים עושים שכונה תל אביב

אנו צעירי שכונות דרום העיר הקמנו את הפורום במטרה ל"החזיר עטרה ליושנה" - להפיח חיים בשכונות דרום תל אביב, לתת מענה לצעירים בשכונות בתחומי הפנאי והחברה ולהיות קהילה יוזמת ומובילה. 

רנסנס נתניה.jpg

רנסנס ברחוב נתניה

אנחנו קהילת אמנים צעירים מקומיים, יזמי תרבות מהעיר נתניה. אנחנו פה כדי לקדם את העיר, חברתית ותרבותית, וכדי לפתח קהילת אמנים מקומיים אקטיבית ומתרחבת הפועלת למען העיר.

בת ים.jpg

צעירי עמידר בת ים

קהילתנו שוכנת בשכונת עמידר, שכונה ותיקה עם ניחוחות של פעם ואנשים מקסימים. אנחנו פה כדי לייצר קהילה צעירה, חזקה ותוססת, מחוברת לזהות היהודית, ושנותנת מענה לצרכי הצעירים בשכונה תוך פיתוח ועידוד יוזמות ומנהיגות מקומית ולגרום לצעירים לרצות להישאר בשכונה.

תמונה למיתוג 7.jpg

פאב התחנה לוד

אנחנו צעירים לודאים איכפתיים, חלקינו התחנכנו בתנועת "אחריי" וחלקינו הצטרפנו דרך חברים ודרך מרכז הצעירים. לוד היא עיר מיוחדת עם פוטנציאל ענק, ואנחנו כאן כדי לסייע לממש אותו ולקדם את העיר בדגש על נושאי התרבות וחיי הלילה. 

קהילת תפדאל.jpg

תפאדל אופקים

תפדאל היא רשת קהילתית של כולם ולכולם, מכל המינים, הסטטוסים והמגזרים. המטרות המרכזיות שלנו הן להוות מקום מפגש לצעירים ומשפחות צעירות באופקים, לקדם יוזמות מקומיות, עשייה חברתית, תרבות ופנאי שיעשירו לנו את החיים כאן.

תנופה קבוצתי.jpg

תנופה צפונית כרמיאל

הקהילה שלנו הוקמה בשנת 2016 ביוזמה של מרכז הצעירים, אנחנו כאן כדי לשפר את איכות החיים שלנו, חברי הקהילה ושל קהילת המשפחות הצעירות בכרמיאל בכלל. אנו פועלים לתת מענה, לעודד ערכי ערבות הדדית ולהעלות את האטרקטיביות של העיר כרמיאל עבור משפחות צעירות מהאיזור.

מען יחד.jpg

מען יחד ירושלים

הקהילה שלנו קמה בעקבות הצתת כיתה בבית הספר הדו לשוני בירושלים. אנחנו כאן כדי ליצור קהילה משותפת המקדמת שיח פלורליסטי וחיובי בין קבוצות מגוונות מרקעים שונים. אנחנו מטפחים יחסי שכנות חיוביים ומעודדים שינוי תודעתי בהתייחסות למגוון האנושי המאפיין את הגבעה הצרפתית. 

ישיבה משותפת באוהל.jpeg

צעירי רמת נגב וביר הדאג

הקמנו את הקהילה בשנת 2017, צעירים מרמת הנגב וצעירים מביר הדאג' הסמוכה מתוך רצון לבנות וקיים יחסי שכנות טובים ונעימים, לפתוח ערוצי תקשורת חיוביים בין החברות והתרבויות השונות ולהיות קבוצה שעושה ופועלת יחד למען חברה מלוכדת וטובה יותר.

תמונת דימונה 2.jpg

קול הקהילה לכל הקהילה דימונה

בשנת 2015 פתחנו (שמונה אימהות) קבוצת ווטסאפ במטרה ליזום מפגשים של הורים וילדים בשעות הפנאי, דבר שהיה חסר בדימונה. מרכז הצעירים זיהה את הקבוצה  ונרתם לסייע לנו לצמוח לקהילה. אנחנו פה כדי לחזק את תחושת השייכות לעיר והקהילתיות,  כדי לעודד תרבות מקומית ולשפר את איכות החיים בדימונה.  

קהילת קשתות רמלה.jpg

קשתות רמלה

באוגוסט 2016 הקמנו את קהילת קשתות, מתנדבים ובוגרי קבוצות המנהיגות, שהחלטנו על הקמת קהילה רב תרבותית מכל המגוון החברתי של רמלה: יהודים דתיים וחילונים, ערבים מוסלמים ונוצרים, ילידי הארץ ועולים ממגוון ארצות. אנחנו כאן כדי ליצור ברמלה חיים קהילתיים רב תרבותיים, עם מענים נגישים ופתוחים לכל. 

תמונת בית שמש 1.jpeg

צעירי בית שמש

אנחנו קהילה צעירה היוצרת מענה חברתי לזוגות ומשפחות צעירות בעיר. אנחנו פגשים לפעילויות, שיח משותף וקידוש בשבתות. יוזמים אירועים מגוונים, סדנאות, הרצאות ועוד.

bottom of page